فارسی English العربیه

شرکت پومر

شرکت پومر در سال 1351 تأسیس گردید. بنیانگذاران پومر با برخورداری از بینش علمی و همچینین تجربیات تجاری در عرصه بازارهای داخلی و بین المللی نسبت به تأسیس و راه اندازی اولین کارخانه تولیدی در زمینه تولید سیستمهای مدرن بایگانی و ملزومات دفتری اقدام نمودند.

شرکت پومر با گردهم آوردن گروهی از بهترین متخصصین، کارشناسان و کارگران زبده پس از مدت کوتاهی توانست اعتبار قابل توجهی در اکثر وزارتخانه ها و سازمانهای دولتی و خصوصی کسب نماید و به عنوان بنیانگذار صنعت تجهیزات اداری در ایران شناخته شود.

 

شرکت پومر از ابتدای تأسیس، فلسفه کاری و رسالت خود را به سه اصل ذیل استوار نموده است:

 

نوآوری و ابتکار مستمر

 

تولید محصولاتی با کیفیت عالی و منطبق بر استانداردهای جهانی

 

ارائه بهترین خدمات قبل و پس از فروش به مشتریان

 

پومر دارای 4 کارخانه با بیش از 40،000 مترمربع فضای تولیدی در شهر صنعتی کاوه واقع در استان مرکزی، 2،000 متر مربع مرکز پخش، دو  ساختمان و نمایشگاه مرکزی در تهران و 15 شعبه متعلق به شرکت در سراسر ایران، دارای بیش از 500 نماینده پخش ملزومات دفتری و بیش از 700 نفر پرسنل می باشد.

کارخانجات صنعتی پومر با بهره گیری از جدیدترین فن آوری ها و ماشین آلات روز ایرانی و اروپایی تجهیز شده اند و محصولات گسترده و متنوعی را شامل انواع سیستم های بایگانی ریلی، سیستم بایگانی ریلی الکتریکی و دیجیتال، بایگانی گردان، بایگانی آویز، بایگانی دوسیه، بایگانی نقشه، انواع مبلمان و پارتیشن اداری، انواع سیستم های قفسه بندی سنگین، نیمه سنگین و سبک با نام های تجاری خزر و توچال، دربهای ساختمانی، کانکس های ماجولار، انواع ملزومات دفتری مانند انواع پوشه و کلاسور، دفترچه، کاغذ فتوکپی، محصولات پلی پروپیلن و دیگر لوازم اداری با کیفیت عالی و همگام با آخرین دستاوردهای صنعتی، تولید و ارائه می نماید.

به عنوان برگزیده 100 برند برتر ایران، پومر بالاترین کیفیت را در تولیدات خود ارائه کرده و موفق به کسب گواهی نامه  ISO 9001-2008 در مدیریت جامع کیفیت گردیده است.