فارسی English العربیه

شركت صنایع كاغذسازی كاوه

شركت صنایع كاغذسازی وداد در تاریخ 17 فروردین 1367 با شماره 69332 در اداره ثبت شركت‌ها و مالكیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. به موجب صورتجلسه مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 13 تیر1369 نام شركت به شركت صنایع كاغذسازی كاوه (سهامی خاص) تغییر یافت و موضوع در آگهی در روزنامه رسمی شماره 13232 مورخ 20 مرداد 1369 درج شده است.

 

در تاریخ 18 دی 1375 بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده، شخصیت حقوقی شركت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل یافته است در تاریخ 24 بهمن 1375 شركت صنایع كاغذسازی كاوه در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد و پس از طی مراحل پذیرش در تاریخ 21 اردیبهشت 1376 نام شركت به عنوان دویست و پنجاه و چهارمین شركت پذیرفته شده در فهرست نرخ‌های سازمان بورس اوراق بهادار تهران در گروه كاغذ و محصولات كاغذی درج شده است و در پاییز همان سال سهام بانك صنعت و معدن به سازمان تامین اجتماعی انتقال یافت.

این شرکت توانسته است با ایجاد شرایط مناسب کنترلی در خصوص کیفیت محصول و بکارگیری تجهیزات آزمایشگاهی مدرن و کامل محصولات خود را در بازار با کیفیتی مناسب عرضه کرده و ضمن کسب رضایت مشتریان خود با ارائه محصولات قابل رقابت، حضوری فعال در بازارهای منطقه‌ای داشته و بخش قابل توجهی از محصولات خود را صادر می‌کند.

 

این شرکت به عنوان یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده کاغذ بازیافتی مورد نیاز صنایع بسته بندی در بازارهای داخلی و خارجی ، بر آن است تا با استفاده از فن آوری متناسب و توسعه منابع انسانی و با محور مشتری مداری نسبت به تنوع و توسعه توان کمی و کیفی تولید و افزایش سهم بازار بویژه بازارهای خارجی در جهت تامین منافع ذینفعان اقدام کند. این شرکت در جهت احترام به حقوق جامعه همواره خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات ملی، خصوصاً مسایل زیست محیطی می‌داند.

 

فعالیتهای اصلی شركت بر اساس ماده 3 اساسنامه عبارتست از تولید انواع كاغذ و مقوا و سایر تولیدات و فرآورده‌های جنبی، تامین و ایجاد واحدهای تولیدی مربوطه، وارد كردن كلیه ماشین‌آلات ، دستگاهها و تجهیزات لازم و مواد اولیه مورد نیاز و واردات و صادرات در زمینه تولیدات فوق‌الذكر .

ارزش‌های شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه

شرکت ما برای تحقق مأموریت، چشم انداز و اهداف استراتژیک خود بر ارزش های زیر تأکید می‌کند:

  احترام به باورهای دینی و ملی جامعه

  حفظ کرامت انسانی

  احترام به خواسته‌ها و انتظارت مشتریان، کارکنان و سایر ذینفعان

  تقویت وجدان کاری ، مسئولیت‌پذیری ، صداقت در رفتار و امانتداری

  عدالت محوری و شایسته سالاری

  کارگروهی و مشارکت کارکنان

  سلامت و نشاط کارکنان

  قانون مداری و پایبندی به تعهدات

  مدیریت دانش ، انتقال تجربیات و یاد گیری مستمری

  خلاقیت و نوآوری

 

  چشم انداز

  ورود به بازار محصولات جدید

  ارتقای جایگاه شرکت در بازار داخلی

  چشم انداز شرکت صنایع کاغذسازی کاوه

  همواره جزء 10 تولیدکننده برتر صنایع کاغذسازی کشور

  کسب رتبه سوم کشور در صادرات کاغذ بسته بندی