فارسی English العربیه

گروه صنعتی شيشه كاوه

گروه صنعتی شيشه كاوه در سال ۱۹۸۵ تاسيس شده است.

این مجموعه هم اکنون با بيش از ۳۵ سال تجربه به عنوان بزرگترين توليد كننده شيشه و بلور در بخش خصوصي در كشور ايران و منطقه شناخته مي شود. فعاليتهاي اين گروه در چهار حوزه كسب و كار از جمله بلور و ظروف شيشه اي ، شيشه هاي تخت ، مواد اوليه صنعت شيشه و صنايع پتروشيمي دسته بندي مي گردند.

اين سازمان طيف وسيعي از فعاليت هاي شيشه خود را گسترش داده و كارخانه شيشه تخت و آيينه  ايران را راه اندازي كرد و شروع به توليد شيشه هاي فلوت با آخرين فن آوري هاي ساخت شيشه نمود. اين محصول بواسطه شيشه گداخته روي بستر قلع مايع بدست مي آيد. در حال حاضر كاوه اولين شركت شيشه فلوت ثبت شده بعنوان نخستين صنعت شيشه خاور ميانه مي باشد.

دفتر مرکزی کاوه واقع در تهران ( پايتخت ايران) که در آن بیش از ۵۵۰ كارمند پيشه ور و با تجربه از جمله هیئت مدیره مشغول فعاليت هستند دفتر مركزي چندين بخش مهندسي حرفه اي را در شمال تهران مستقر كرده است شامل: شيمي؛ فناوري اطلاعات؛ مهندسي مكانيك؛ معماري؛ متالورژي؛ لوله كشي؛مهندسي عمران؛ مهندسي معدن؛ مديريت كسب و كار؛ مهندسي الكتريكي و غيرهكه تمامي انها توسط مهندسان حرفه اي ايراني و فارغ التحصيلان دانشگاه ملي اداره مي شوند.كاوه مفتخر است كه تمامي كارخانجات خود را براساس منابع انساني خود بنيان كند و آنها را با تجارب و توانايي هاي خود تركيب سازد.

گروه صنعتي شيشه كاوه كارخانجات خود را در داخل و خارج، با تكيه بر نيروي انساني و همكاري كارشناسان متخصص تمامي رشته هاي آموزشي مطابق با استانداردهاي بين المللي توليد و صلاحيت محصولات ايراني را در جهان بنيان نهاده است.