فارسی English العربیه

شرکت کارخانجات هیدرواطلس

شرکت کارخانجات هیدرواطلس در سال 1354 (1975 میلادی) با محوریت انتقال تکنولوژی روز اروپای غربی، جهت تولید انواع جرثقیل و ماشین¬ آلات راه¬سازی تحت لیسانس کمپانی Atlas GmbH آلمان فعالیت خود را آغاز نموده است. هیدرواطلس اولین تولیدکننده¬ ی جرثقیل و بکهولودر در خاورمیانه و همچنین اولین واردکننده ¬ی ماشین ¬آلات راه¬سازی در ایران می¬باشد.

کارخانجات هیدرواطلس واقع در شهر صنعتی کاوه توسط متخصصین آلمانی (سال 1354) راه¬ اندازی گردیده و در امر تولید انواع جرثقیل¬های سیار Mobile پشت¬ کامیونی، بالابر، بکهولودر، درختکن و همچنین خودروبر - تحت لیسانسAtlas GmbH  آلمان مشغول به فعالیت است. کارخانه شامل واحدهای تولید، برنامه¬ ریزی، طراحی مهندسی، کنترل کیفیت، تحقیق و توسعه، تضمین کیفیت، تعمیرات و انبار بوده و نیروی های متخصص در آن مشغول به کار می¬باشند. در حال حاضر نیز خط تولید و مونتاژ بیل¬های مکانیکی، لودرها و غلطک های Atlas آلمان و گریدرهای TEREX Co. نیز با حضور کارشناسان آلمانی در حال راه¬اندازی می¬باشد.

دفتر مرکزی شرکت هیدرواطلس واقع در تهران، کلیه¬ ی امور اداری، بازرگانی و پشتیبانی مربوط به محصولات تولیدی کارخانه را مدیریت و هماهنگ می¬نماید. هیدرواطلس با تکیه بر اعتبار بین¬ المللی، امکانات مالی، بازرگانی و دفاتر خارج از ایران -  قادر به تأمین انواع جرثقیل - ماشین¬ آلات راه¬سازی – ماشین¬ آلات ساختمانی -  ماشین¬ آلات و جرثقیل¬های دریایی و بنادر از شرکتهای معتبر اروپایی می¬باشد.

استقرار سیستم¬های ISO – 9001 مدیریت کیفیت ISO 10002 مدیریت رضایتمندی و شکایات مشتریان، اتحادیه¬ اروپایی CEکیفیت محصول آلمان DIN کیفیت محصول، معرف خط مشی این مجموعه درخصوص تنظیم سیستم¬ها و روش-های جاری  این سازمان می¬باشد.

لازم به ذکر است، استقرار این سیستم¬ها در همگام¬ سازی این شرکت با استانداردهای روز دنیا نقش مهمی ایفا نموده است.

بخش تحقیق و توسعه این کارخانجات برای اولین بار در خاورمیانه با تلاش متخصصین واحد طراحی و مهندسی، دستگاه جابجایی درختان Tree Transplanter را طراحی و تولید نموده است. دستگاه ترنچ-اکس Trench-Ex نیز که بیل¬های مکانیکی را به سیستم ترنچر مجهز می¬نماید و از دیگر تولیدات این کارخانجات است که برای اولین بار در خاورمیانه امکان¬پذیر شده است

استفاده از سیستم¬های نرم¬افزاری یکپارچه شامل:¬ مدیریت خدمات مشتری CRM - کنترل انبار کالا و ماشین¬ آلات -  مالی و اداری - طراحی و تولید -  خدمات پس از فروش -  در جهت بهبود کیفیت تولید و خدمات به شکلی مستمر، از دیرباز در دستورکار سیستم مدیریت گروه کارخانجات هیدرواطس قرار داشته است.

ایجاد سازمان فروش و خدمات پس از فروش کارآمد و پاسخگو طی سالیان متمادی، موجبات رضایت حداکثری مشتریان این شرکت را فراهم آورده است و گروه هیدرواطلس را در جمع خوشنام¬ترین برندهای فعال در حوزه¬ی ماشین ¬آلات قرار داده است.